Blog o wszystkim i o niczym tylko dla kobiet z klasą. Szukasz modowych inspiracji? chcesz zaskoczyć gości nowym przepisem? Wejdź i przekonaj się.

Modne prezenty i upominki dla par na walentynki 2017

Brak komentarzy
Walentynki to taki specjalny czas dla zakochanych, warto zobaczyć jakie są najlepsze modne prezenty i upominki dla par na walentynki 2017.


modne prezenty dla par na walentynki 2017Dla niej - KwiatyKwiaty - a w szczególności duży bukiet róż na pewno ucieszy Twoją wybrankę. Warto pamiętać o tym, że nie każda kobieta lubi otrzymywać kwiaty a często źle dobrane kwiaty mogą nam po prostu zepsuć święto.


Dla niego - Zestaw do goleniaWiększość mężczyzn lubi się golić - mała część ma odwagę się przyznać do tego ale jak każdy facet lubi dostać odpowiednią wymarzoną wodę toaletową czy pędzel do nakładania pianki.


Dla nich - Koszulki z własnym nadrukiemIdealnym połączeniem i kompromisem to wspólny prezent - koszulki z własnym nadrukiem np. “Moja dziewczyna, Mój chłopak”  to prezent walentynkowy idealny dla par w rocznym stażu. Warto pamiętać o odpowiednim kolorze bluzy np. czerwonym. Bardzo przystępna cene ma sklep megakoszulki, który oferuje koszulki z własnym nadrukiem


Dla niej - Kino, restauracja, deser w domuKobiety lubią wytworne restauracje i dobre kino. Jeżeli połączysz to wszystko dodając zmysłowy masaż z bita śmietaną na koniec wieczoru na pewno będzie to dla niej niezapomniane przeżycie.


Dla niego - Zapalniczka, karty.Ciekawym pomysłem na prezent dla niego na walentynki to bez dwóch zdań amerykańska zapalniczka Zippo połączona z kartami do gry. Pamiętajmy, aby prezent był kupiony pod zainteresowanie naszego mężczyzny.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz